background

Sünnet & Bebek Mevlidi

Sünnet & Bebek Mevlidi

Bebek Mevlidi

Bebek mevlidi, bebeğin doğumundan sonra anne ve bebeğin sosyalleşmesi olarak görülen ve bebeğin doğumunu kutlama ve sağlığı için dua etme törenidir. Genelde bebeğin kırkıncı gününden sonra düzenlenen bu tören ile bebek aileye, içinde bulunduğu topluma tanıtılır. Kırkı çıkmak tabiriyle anılan bu süreç bebeğin ve annenin sağlıklı bağlanması, lohusa annenin dinlenmesi için ayrılır ve bebek mevlüdü ile sonlandırılır.

Bebek mevlüdü organizasyonu bu sebeplerle anne ve yenidoğan için de özel bir anlam içermektedir. Bu tür organizasyonların sessiz ve sağlıklı bir ortamda gerçekleşmesi gerekir. Sidelya Davet’te özel anlarınızda sizleri düşünerek istediğiniz ortamı oluşturmak için burada.

Sidelya Davet, sizin, bebeğinizin ve misafirleriniz için rahat, sakin, temiz ve huzurlu ortam oluşturur.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen Sidelya Davet ile iletişime geçin!

Sünnet Organizasyonu

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet cemiyetleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Sidelya Davet Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için özveri, mutluluk ve heyecanla hizmet vermektedir.

Sidelya Davet’te çocuğunuz için unutulmaz eğlenceli anlar yaşayabilir sünnet cemiyetinde siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuğunuz oyun alanında animasyon hizmetimiz ile keyifli zaman geçirebilir!

İki ayrı kat seçeneği ile cemiyet detayları hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin!